י.ש.מ. - ציוד רפואי ושיקומי מבית יד שרה

י.ש.מ. ציוד רפואי ושיקומי

בס"ד י.ש.מ. בעמ ציוד רפואי ושיקומי

יד  שרה  מסייעת

שירות יש"ם - ציוד רפואי ושיקומי הוקם על מנת לממש את חזון יד שרה שבו כל אדם, חולה או מוגבל, יוכל להישאר בחיק משפחתו. ללא צורך באשפוז במוסדות שיקומיים/סיעודיים כל שהם. וכן על מנת להקל על כל אדם לתפקד בכל סביבה במירב העצמאות שיכול להשיג באמצעות ציוד עזר.

כך נולדה חברת יש"ם ציוד רפואי

כסא גלגלים ריקליינר

מפעל החסד העצום של "יד שרה", הפך לשם דבר בארץ ובעולם. "יד שרה" פועלת מזה שנים להשאלת ציוד רפואי, ונותנת עזרה וסיוע במגוון רחב של תחומים. מחלקת ההשאלה של "יד שרה" מסייעת למאות אלפי אנשים בכל שנה בהשאלה של אלפי מוצרים. ההשאלה מיועדת לנזקקים לציוד רפואי ושיקומי למספר חודשים בלבד.

לצערנו, רבים מאוד האנשים הזקוקים לציוד רפואי, שיקומי וסיעודי באופן ממושך או קבוע והנהלת "יד שרה" הכירה בצורך הגדול ובביקוש הגובר והולך, 

רולטור 4 גלגלים חלק מחזון  "יד שרה" לשפר את איכות חייו של אדם המתמודד עם קשיים רפואיים ותפקודיים, לפיכך ההנהלה החליטה, להיענות לאתגר ולעזור גם בזה.

היש"מ הוקם כדי לאפשר רכישת ציוד רפואי, ושקומי וסיעודי איכותיבמחיר בר השגה לכל כיס.

יש"מ ציוד רפואי הינה חברת בת של "יד שרה" וכל הכנסותיה קודש לפעילות "יד שרה".

מגרדת עם ידית אחיזה בצורת L

מעוניינים להתנדב?

חברת יש"מ מבוססת, ברובה, על מתנדבים בכל הסניפים ברחבי הארץ. תמיד זקוקים למתנדבים נוספים. אם הנכם מעוניינים להצטרף, ניתן לפנות ל: 02-6444411

אמינות ובקרת איכות ציוד שיקומי ורפואי

כסא רחצה - כסא למקלחת רכישתו של ציוד רפואי איכותי, איננה מותרות, אלא חשובה מאוד למי שמתמודד עם קשיים תפקודיים. אין צורך להוסיף לו התמודדות עם ציוד רפואי לא תקין או באיכות ירודה.

יש"ם משתמש בשירותי המעבדה של יד שרה ובצוות המומחים שלה, ע"מ לבדוק את הציוד בדיקה מעמיקה כי אכן הוא מיטבי. וזאת בכמה תחומים. בדיקת איכות המוצר ע"י המעבדה האלקטרו מכאנית. בדיקות אלו נעשות ע"י מומחים בעלי ניסיון מהשורה הראשונה בארץ ואולי גם בעולם. הם נעזרים בציוד בדיקה חדשני ביותר וצוות מתנדבים עם תחומי מומחיות מגוונים. 

מעבר למומחים המכניים או האלקטרונים שבודקים את איכות המוצר ועמידותו, נבדקים המוצרים ע"י אנשי מקצוע מתחום הפיזיותרפיה והריפוי בעיסוק מבחינת "התאמתם למשתמש" כלומר שהמוצר אכן ממלא את תפקידו כראוי ומביא אכן תועלת ולא נזקים.

יש לציין כי עשרות מוצרים בשנה, נפסלים ע"י מומחים אלו, ואינם נמצאים למכירה בחנויות יש"ם ציוד רפואי ושיקומי, אע"פ שהם מוצרים מתוצרת מכובדת ועשויים באיכות גבוהה מאוד.

לצערינו, לא כל השירותים והמוצרים המופיעים באתר ניתנים להשגה מיידית בכל הסניפים.

ע"מ למנוע טרחה מיותרת, מומלץ להתקשר לסניף כדי לברר אם המוצר השרות זמין בסניף זה. הדבר נכון גם לשירותים הניתנים במרכזי התצוגה.

מרכזי התצוגה והיעוץ

לפני כל רכישה מומלץ מאוד לבקר במרכזי התצוגה והייעוץ, בהם מגוון ענק של אביזרים וציוד עזר רפואי שיקומי וסיעודי. שם מועסקים ומתנדבים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בייעוץ שיקומי, ע"מ שתדעו אלו אביזרים ועזרים יוכלו לשפר על נקלה את תפקוד המטופל. אלו פתרונות אפשריים לגבי כל מצב נתון. כיצד להתאים את הבית ולאבזרו ע"מ להשיג את הנוחות המקסימלית. ולא פחות חשוב, הוא נושא הבטיחות! מוגבלים רבים נופלים קרבן לתאונות בית פשוטות בשל חוסר ידע בנושאי הבטיחות.

במרכזי התצוגה והיעוץ גם מלמדים על אביזרי בטיחות שונים העשויים להציל נפשות כפשוטו! מתאימים ללקוח את הציוד  המדויק  המתאים לו. כמו"כ הוא מקבל הדרכה מפורטת כיצד להשתמש בציוד בצורה הטובה בעבורו ! ישנם אביזרים רבים המתאימים לכל, אך צורת השימוש בם שונה מאדם לאדם. כל אלו ועוד במרכזי התצוגה.
מומלץ מאוד לתאם פגישות בטרם מגיעים, כדי לוודא שיקבלו את מיטב אנשי המקצוע בתחום לו זקוקים.  למעלה ממאה מתנדבים בהם אנשי מקצוע רבים מכל התחומים עומדים לשירות הציבור במרכזי התצוגה!
מספר הטלפון של מרכזי התצוגה והייעוץ הוא  *6444

אין צורך לומר כי השירות במרכזי התצוגה והייעוץ הוא חינם לחלוטין!
מרכזי תצוגה קיימים נכון לעכשיו: ירושלים, רעננה, ראשון לציון, נתניה, תל אביב, באר שבע, קריית שמונה, מודיעין, חיפה.

עם זאת עלינו להדגיש כי הייעוץ במרכזי התצוגה הינו בנוסף לייעוץ רפואי ולא במקומו.

מגוון רחב של מוצרים

פדלים מכניים לאימון ידיים ולאימון רגליים ביש"מ ציוד רפואי קיים מגוון גדול מאוד של ציוד רפואי וציוד עזר (מעל 500 פריטים). תוכלו למצוא ביש"מ ציוד רפואי, מוצרים נלווים שמסייעים באופן ישיר ועקיף בכל הקשור בטיפול, השגחה, ועזרה, לחולים קשישים, ומוגבלים. לפני רכישה של ציוד רפואי או ציוד עזר אחר, מומלץ לבדוק באתר היש"מ האם המוצר קיים ומה מחירו. פלסטלינה רפואית לתרגול

ממטרות שירות ישם ציוד רפואי ושיקומי, לרכז ציוד רפואי ושיקומי, עזרים ואביזרים, מכל קצווי תבל, כך שכל אחד יוכל למצוא את הזקוק לו מבלי לטרוח בחיפושים.

כסא גלגלים ממונע BB טילט אין ספייס

בנוסף מתמקד הישם במוצרים שעלותם גבוהה במיוחד (ואין לכך הצדקה אמתית) ע"מ להוזיל מוצרים אלו בעשרות אחוזים! התוצאה המקווה היא, מלבד זמינות המוצרים - היותם ברי הישג לכל כיס! עוד על מחירי היש"ם תוכלו לקרוא במאמר אודות מחירי י.ש.מ.

עבודה רבה מאוד וסכומי כסף נכבדים מושקעים בפרויקט זה ע"מ להשיג מטרה זו.  חיתולים למבוגרים 'טנה סליפ' מידה L

מטרה נוספת העומדת בראש מעייני החברה, היא נושא מוצרי הספיגה למבוגרים . מטרה שבה הושקע מאמץ אדיר ע"מ לבחור את מיטב יצרי הספיגה המובילים בעולם מבחינת איכות, ולהוזיל את מחירם למינימום האפשרי! 
 

שירות הי.ש.מ

ביש"מ ציוד רפואי, המטרה והשאיפה היא לסייע ולהקל על מי שזקוק לציוד רפואי. אנו עושים כמיטב יכולתנו לתת את השרות הטוב והזמין ביותר. לעיתים קרובות אנו נעזרים במערך הארצי הכביר של יד שרה על מנת לתת שירות גם במצבים מיוחדים.

מעל לכל מחויב שירות היש"ם למצוינות שבשירות בהתאם למסורת "מכל הלב" של יד שרה. 
 

סניפי יש"מ בפריסה ארצית

לישמ 30 חנויות לציוד רפואי ושיקומי בפריסה ארצית (נכון ליוני, 2015) ואנו במגמת פתיחת חנויות נוספות כדי לאפשר ולהנגיש את המוצרים שלנו לכמה שיותר אזורים ברחבי הארץ.


לנוחיותכם,  רשימת הסניפים  עם פירוט הטלפונים, שעות הפעילות ומפות הגעה.

יש"ם על המפה!

סניפי יש"ם רשומים במפות גוגל, ותוכלו למצוא אותם ואת דרכי הגישה אליהם במפות! 

לדוגמא רשמו: י.ש.מ. אילת

מכלול המוצרים שבאתר, נמצאים (בדרך כלל) בסניף הראשי – בירושלים.

בשאר הסניפים המגוון מצומצם בהתאם לגודל הסניף.

באם הנכם מעוניינים לרכוש ישירות בסניף, מומלץ לברר קודם האם המוצר זמין.

מלבד הסניף הראשי, מומלץ להתקשר גם בשעות הפתיחה, לוודא שסניף היש"מ פתוח.

(מכיון שחלק מסניפי היש"מ משולבים עם סניפי ההשאלה, כדאי להדגיש שרצונכם לקנות ביש"מ)

יש"מ באתר "עזרים"

לאגודת "מילבת" ישנו אתר פופולרי מאד לבעלי מוגבלויות - "עזרים".  ניתן למצוא באתר "עזרים" מאות מוצרים של הי.ש.מ. במגוון הקטגוריות. 

י.ש.מ. מטרות, יעוד, חזון ופרטי קשר