י.ש.מ. - ציוד רפואי ושיקומי מבית יד שרה

אודות מחירי י.ש.מ. - ציוד רפואי ושיקומי

ישם ציוד רפואי ושיקומי

יד שרה

 

 

בס"ד

מחירים ללא מתחרים!   משלוח חינם בקניה מעל  250 ₪!     פריסת תשלומים!

יעוץ והדרכה מקצועיים בכל התחומים!

 

יש"מ ציוד רפואי ושקומי בע"מ מבית "יד שרה"

משפחות רבות מוצאות את עצמן פתאום במצב אליו לא פיללו כלל: אובדות עצה ונבוכות באשר להמשך דרכן, כאשר אחד מבני משפחתם משתחרר מבית חולים ו/או מוסדות השיקומי שבהם טופל בידיים ובציוד מקצועי. בבית נופל כל הנטל הטיפולי על בני הבית חסרי הניסיון. המעבר הינו מבלבל ביותר. (נמליץ כאן על שירות יד לתומך שע"י יד שרה 02-6444676) מה גם, שנטל העול הכספי הכבד שמתלווה לעיתים קרובות, בשל רכישת ציוד הכרחי, מקשה גם הוא עד בלי נשוא. 

עוד על היש"מ תוכלו לקרוא ב"אודות יש"מ"

ישם ציוד רפואי ושקומי ומרכזי התצוגה, נטלו על עצמם לסייע ככל האפשר - ראשית בעצה ובהדרכה, ולאחר מכן (במקרים בהן לא תתכן השאלה) גם עזרה בפועל – ברכישה. 


עזרה זאת נעשית במספר מישורים. 

י.ש.ם. ציוד רפואי ושיקומי מחויב להשתדל להשיג את המחירים הנמוכים ביותר בשוק לציוד המיטבי עבור השימוש הביתי. כל זאת ע"פ המלצת המומחים המקצועיים של מרכזי התצוגה.

בהתאם לכך מעסיק השירות צוות שתפקידו בדיקת מחירי השוק, ע"פ מודלים מדויקים של כל הציוד הקיים בשוק. במידה וירד מחירו של מוצר מסוים, משתדל הישם תיכף להשיגו במחיר הזול.
לעומת זאת אפשר ויהיו בשוק מודלים מוזלים מאיכות ירודה אשר כמובן אין מקומם ביש"ם כלל. 

אם מצאתם פריט זול יותר במקום אחר אנא דווחו לנו


לכן במידה ומצאתם מוצר מסוים זול יותר, תוכלו לדווח זאת בלחיצה על ההודעה המופיעה בדף הבית, או כאן.

במידה וזהו אותו מוצר, ינסו מומחי היש"מ להשיג אותו גם במחיר זול יותר. ואם זה לא מסתדר - הם יהיו הראשונים שימליצו עבורכם לרכוש את המוצר באשר הוא. 

פריסת תשלומים ברכישת ציוד שיקומי ורפואי

בשל היוקר היחסי של ציוד רפואי ושיקומי, והעובדה המצערת כי ברוב המקרים אין המשפחות הנזקקות לו בעלי יכולת כלכלית מבוססת יש"ם מאפשר פריסת תשלומים נרחבת (עד 20 תשלומים) כדי לאפשר גם למעוטי יכולת לרכוש בכבוד את כל הנדרש להם. 

יש"מ ציוד רפואי הינה חברת בת של יד שרה. וכל הכנסותיה קודש לפעילות יד שרה.

לחברה מספר רב של מתנדבים בכל הסניפים ברחבי הארץ, ותמיד זקוקים למתנדבים נוספים. אם הנכם מעוניינים להתנדב, ניתן לפנות לטלפון: 02-46444852

משלוח חינם בקניה מעל 250 ש''ח    משלוחים חינם

     אנו עושים משלוחים חינם בקניה מעל 250 שקלים (ע"י חברה      חיצונית) בכל רחבי הארץ. בקניה מתחת לסכום הנ"ל נדרש תשלום של 30 שקלים בלבד עבור המשלוח. זמן ההגעה תוך שבעה ימי עסקים.

ישנם אזורים מעטים, בהם המשלוח עלול להתאחר. לרשימה לחץ כאן.

 

מדיניות שירות והחזרת ציוד  - כמיטב המסורת של "יד שרה- מכל הלב"! 

מדיניות הישם היא הליכה לקראת הלקוח ככל האפשר. 

אע"פ שמבחינת החוק, ישם הינה חברה מסחרית לכל דבר, מבחינה השירות אנו חלק מ"יד שרה" לכל דבר וענין.

אי לכך, באם אתם זקוקים לדבר מה שבחברה מסחרית אחרת לא הייתם מעיזים לבקש. אצלנו אל תתביישו... אמנם איננו יכולים להבטיח להיענות לכל בקשה אבל אנחנו מבטיחים להשתדל תמיד עבורכם. נציין כאן דוגמא אחת כדי להמחיש. גם אם עברו יותר מ-14 יום של אפשרות החזרת המוצר ע"פ החוק אנא אל תהססו (באם לא השתמשתם כלל במוצר) באופן כללי נסכים לקחת בחזרה מוצרים זמן רב לאחר מכן כל זאת בתנאי שהמוצר באריזה חדש לחלוטין לא נעשה בו שימוש כלשהוא ולא נפגם בשום בחינה, וכן עם הצגת חשבונית מקורית. 

קלנועית יחיד, יציבה, קלה להפעלה וקלה לפירוקהמחיר של ציוד רפואי ושיקומי

כח הקניה הגדול של יש"מ  מתורגם כולו לרווחת הקונים כדי להוזיל את העלויות וההוצאות ברכישת ציוד רפואי. ביש"מ ציוד רפואי תוכלו למצוא מוצר בכמה רמות של מחירים וכל זאת מבלי לוותר על איכות וטיב. מאז שיש"מ - יד שרה, החל במכירת ציוד רפואי, הוזלו עשרות רבות של מוצרים ונגרמה ירידת מחירים כללית בשוק. מד סטורציה - פולס אוקסימטר צבעוני מדויק ואמין

יש"מ ציוד רפואי שומר על מחיר נמוך וסביר, כל זאת מבלי לפגוע בשאר המשווקים והמוכרים של ציוד רפואי, למעט במקרים של עושק וניצול ציני של משווקים שרוצים להרוויח מאות אחוזים על גבם של הנזקקים. במקרים אלו דואג יש"ם ציוד רפואי ושיקומי לייבא ציוד דומה במחיר הוגן. פעולה זו גורמת לשוק "להתייצב" לאחר זמן קצר.

פדים למבוגרים - פד לגבר פריבלמטרה נוספת העומדת בראש מעייני החברה, היא קבוצת מוצרים שלצערינו, נמכרת הרבה:  מוצרי הספיגה למבוגרים. מטרתינו להוזיל את מחירם למינימום האפשרי - ובמקביל שאיכותו תשאר מהשורה הראשונה! 

הנה דוגמא מהמחירים שהוזלו בתקופות האחרונות. (מעודכן ל-7.3.2017)מאחז נירוסטה בצורת L

מק"ט

מוצר

מחיר חדש

מחיר קודם

55127

סדיניה נועם 15 יח'

30

38

59035

הגבהה לרגליי מיטה 14 ס"מ

80

150

56016

מזרון ביצים זוגי

200

250

57075

מאחז נירוסטה בצורת L 

220

350

61009

מעקה נירוסטה למיטה

420

550

52004

כסא גלגלים סטנדרטי רוחב 45 ס"מ

740

790

51003

הליכון אמות עם גלגלים

780

830

52010

כסא גלגלים רקליינר רוחב 40 ס"מ

1300

1800

52025

כסא גלגלים מושב רחב

1500

2300

56006

כרית ביצים עם כיסוי

65

100

59122

מיטה סיעודית חשמלית

6200

7400

מעקה להוספה למיטה, נירוסטהכסא גלגליםכרית ביציםמיטה חשמלית מתכווננת